یادداشت‌ها و مقالات شخصی

بهار آمد بهار آمد سلام آورد مستان را

دوستان ، همکاران ؛ اشنایان و همراهان و عزیزان

در آستانه سال ۱۳۹۴ هجری خورشیدی بر خود لازم می دانم بهترین های زمین و زمانه را چنان که مرضی حق تعالی باشد برای شما مسالت کنم .سالی مملو از عشق و محبت و نیکی و دانش و معرفت و آرامش و آسایش برای شما خوبان  و وابستگان جانی تان بشارت باد و این حقیر ضعیف بی مقدار را نیز از دعا و یاد خیر و راهنمایی و نقد روشنگر محروم نفرمایید .

باشد که دوستی ها و همکاری ها و همدلی ها استمرار یابد و  امید است انوار رهایی بخش وجود نازنین حضرت زهرای مرضیه (س ) و فرزند پاک و عزیزش مهدی صاحب الزمان (عج ) در سال جدید هدایت گر همه ما به سوی سعادت و رستگاری باشد و ایران و ایرانیان عزیز را در قله های رفیع عزت و پیشرفت و سربلندی و سرافرازی ببینیم .

برادر کوچک شما

امیر دبیری مهر

دکتر امیر دبیری‌مهر

امیر دبیری مهر متولد 1356 در تهران، دانش اموخته علوم سیاسی در مقطع دکتری است و از سال 1374 تا کنون در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و رسانه‌ای به پژوهش و تدریس مشغول است. وی تا کنون پژوهش‌ها، مقالات، سخنرانی‌ها و گفتگوهای مطبوعاتی و رادیویی - تلویزیونی متعددی انجام داده است که دسترسی به برخی از آنها از طریق درگاه اینترنتی اندیشکده خرد میسر شده است. ریاست انجمن اندیشه و قلم از جمله مسئولیت‌هایی است که این عضو پیوسته انجمن علوم سیاسی ایران هم اینک عهده‌دار آن است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا