یادداشت‌ها و مقالات شخصی

فیلترینگ به چه بهایی

نادانانی که پیشنهاد دادن با فیلترینگ شبکه های اجتماعی میشه اعتراضات را مهار کردبزرگترین خدمت را به رسانه های بدخواه می کنند که یک طرفه در اتش می دمند و نوجوانان و جوانان را به حضور درخیابان تشویق می کنند. ابلهان ملکی را بر باد می دهند ونادان تر کسانی که سخن انها را گوش می کنند.

 

اقایان کم عقل و قدرت طلب و لجوج که با تصمیم های غلط ملت را به جان هم انداختید و الان مثلا در حال مدیریت بحران هستید.

اجازه ندهید چند نفر عافیت طلب در خارج از کشور فریاد دلسوزی برای مردم ایران سر دهند و بهای ان را نوجوانان و جوانان ایرانی در کوچه و خیابان بدهند.

اجازه ندهید رسانه های بیگانه مرجع خبر و تحلیل رخدادهای این روزهای کشور شود.

اجازه ندهید عده ای افراد مریض و بیمار در قالب لباس شخصی فراتر از قانون و اخلاق عقده های شخصی و خانوادگی خود را با اعمال خشونت علیه مردم تخلیه کنند و بر اتش خشم و نفرت بیفزایند.

اجازه ندهید وابستگان به منافقین تروریست در میان جمعیت نفوذ کرده و آتش بیار معرکه شوند.

اجازه ندهید تجزیه طلبان اهداف شوم خود را پشت اعتراضات به حق مردم پنهان کنند.

اجازه ندهید حافظان واقعی نظم و امنیت در ملا عام کتک بخورند و مضحکه عام شوند..

اگر اجازه بدهید کار از دست خارج خواهد شد و سنگ روی سنگ بند نخواهد شد…

می دانم نمی شنوید و توجه نمی کنید چنانچه در این سالها هم گوش و چشم و قلبتان بسته بود..چنانکه اول تابستان در جلسه رسمی گفتم گشت ارشاد امسال مساله ساز خواهد شد و دست از سر مردم بردارید بگذارید با دردهای خودشان بسازند و گوش نکردید …

اما ما مامور به انجام وظیفه ملی و انسانی و دینی هستیم …

دکتر امیر دبیری‌مهر

امیر دبیری مهر متولد 1356 در تهران، دانش اموخته علوم سیاسی در مقطع دکتری است و از سال 1374 تا کنون در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و رسانه‌ای به پژوهش و تدریس مشغول است. وی تا کنون پژوهش‌ها، مقالات، سخنرانی‌ها و گفتگوهای مطبوعاتی و رادیویی - تلویزیونی متعددی انجام داده است که دسترسی به برخی از آنها از طریق درگاه اینترنتی اندیشکده خرد میسر شده است. ریاست انجمن اندیشه و قلم از جمله مسئولیت‌هایی است که این عضو پیوسته انجمن علوم سیاسی ایران هم اینک عهده‌دار آن است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + هشت =

دکمه بازگشت به بالا