اسلایدر / مهمترین مطالبیادداشت‌ها و مقالات شخصی

استقبال از فراخوان کمک به کودکان نیازمند سیستان و بلوچستان

با درود بر انسانهای مهربان و بخشنده

بعد از این چند خطی که برای کمک به بچه های محروم سیستان و بلوچستان در کانال اندیشکده خرد نوشتم یکی از دوستان عزیزم پیام داد ١٠ میلیون برای لباس گرم و کفش این بچه ها کنار گذاشته …چند روز بعد گفت ١۵ میلیون تومان و امروز زنگ زد گفت ٣۵ میلیون تومان…خدایا از تو سپاسگزارم که تشعشعات وجود تو اینگونه اطراف من را پر کرده‌اند.
خانم فیروزی یکی از دانشجویان خوبم در سالهای نه چندان دور در زاهدان هم با عشق قبول زحمت کرد تا بچه های گلم در استان سیستان و بلوچستان را شناسایی کنه تا هدایا به دستشون برسه تا بچه ها در گرمای و آرامش کفش و‌کلاههای نو و‌ شیک باور کنند که خدا هواسش به آنها هست و آنها را تنها نمی گذاره و بر سر برخی از بندگانش هم منت میذاره تا واسطه خیر و‌برکت و‌همدلی شوند. همه ما مدیون مهر الهی هستیم . همه وارد یک بازی قشنگ شدیم حتی شما که این متن رو میخونی .خبرهای خوب دیگری هم در راه است

بنده خدا
امیر دبیری مهر

دکتر امیر دبیری‌مهر

امیر دبیری مهر متولد 1356 در تهران، دانش اموخته علوم سیاسی در مقطع دکتری است و از سال 1374 تا کنون در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و رسانه‌ای به پژوهش و تدریس مشغول است. وی تا کنون پژوهش‌ها، مقالات، سخنرانی‌ها و گفتگوهای مطبوعاتی و رادیویی - تلویزیونی متعددی انجام داده است که دسترسی به برخی از آنها از طریق درگاه اینترنتی اندیشکده خرد میسر شده است. ریاست انجمن اندیشه و قلم از جمله مسئولیت‌هایی است که این عضو پیوسته انجمن علوم سیاسی ایران هم اینک عهده‌دار آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + نوزده =

دکمه بازگشت به بالا