یادداشت‌ها و مقالات شخصی

درباره نمرات پایان ترم دانشجویان

به استحضار دانشجویان محترم ارشد علوم سیاسی می رساند :

۱- نمرات برخی از دانشجویان که اعلام نشده است بعلت تفاوت لیست نهایی امتحانات است که انشااالله بعداز هماهنگی با دیگر استادان این مشکل رفع خواهد شد.

۲- نمرات اعلام شده با در نظر گرفتن همه معیارهای اموزشی بوده و سعی شده در قالب مشارکت در مباحث و نمره میان ترم و پژوهش حداکثر نمره به دانشجویان داده شود بنابر این هیچ تجدید نظری در نمرات ممکن نیست . در عین حال اگر دانشجویی مدعی است نمره بالاتری دارد می تواند بطور مکتوب از طریق دایره امتحانات درخواست تجدیدنظر کند.

دکتر امیر دبیری‌مهر

امیر دبیری مهر متولد 1356 در تهران، دانش اموخته علوم سیاسی در مقطع دکتری است و از سال 1374 تا کنون در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و رسانه‌ای به پژوهش و تدریس مشغول است. وی تا کنون پژوهش‌ها، مقالات، سخنرانی‌ها و گفتگوهای مطبوعاتی و رادیویی - تلویزیونی متعددی انجام داده است که دسترسی به برخی از آنها از طریق درگاه اینترنتی اندیشکده خرد میسر شده است. ریاست انجمن اندیشه و قلم از جمله مسئولیت‌هایی است که این عضو پیوسته انجمن علوم سیاسی ایران هم اینک عهده‌دار آن است.

نوشته های مشابه

‫۲ دیدگاه ها

  1. سلام استاد چرا نمی شود اعتراض یا تجدید نظر کرد؟ اگر دست خط کسی در نوشتن بد باشد جز معیارها آموزشی حساب میشود ؟نظریات در روابط که میان ترم یا سمینار ،تحقیقی هم نداشت

    1. با سلام
      اعتراض حق شماست اما بطور رسمی در سایت دانشگاه . نه از طرق غیر معمول مثل تلفن و پیامک . در ضمن منظور از درخواست نگارش با خط خوش ، خوش نویسی نیست بلکه خوانا نویسی است . زیرا مصحح نیز موظف نیست هر خطی را به هر قیمتی بخواند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =

دکمه بازگشت به بالا