مصاحبه و گفتگوویدیو و فیلمیادداشت‌ها و مقالات شخصی

توضیح درباره گزارش شبکه من و تو

 

مدتی پیش فردی به نام وحید مهدوی با من تماس تلفنی گرفت و خودش را خبرنگار ازاد و محقق معرفی کرد…و به مطلبی که چند سال قبل در وبسایت اندیشکده خرد درباره دانشگاهی مجازی در لندن منتشر شد اشاره کرد…او گفت تحقیقات او نشان داده این دانشگاه وجود خارجی ندارد من ضمن تشکر از اطلاع رسانی ایشان اولا توضیح دادم چرا مطلبی دراین باره در سایتم منتشر شده و ثانیا گفتم این مطلب را حذف خواهم کرد و ثالثا تاکید کردم از هر اقدامی ضد فساد و کلاه برداری مثل همیشه حمایت می کنم.
بعد از مدتی مطلع شدم اقای مهدوی برنامه ساز شبکه ایرانی من و تو ست و گفتگوی ما هم با مقداری سانسور در برنامه ای به نام سوژه مورد استناد قرارگرفته است..لازم می دانم دو نکته را متذکر شوم اولا آگاه کردن مردم به هر طریقی کار ارزشمندی است و محتوای کلی این برنامه خوب بود هرچند جهت گیری کلی شبکه مذکور مورد تایید من نیست دوما
خبرنگار این برنامه اخلاق رسانه ای را رعایت نکرده و به بنده اعلام نکرده متعلق به کدام رسانه است و‌ خود را خبرنگار آزاد ضد فساد معرفی کرد…و در نقل مطالب هم با تقطیع و تدوین امانت داری نکرده است و بهتر بود ازابتدا صادقانه با موضوع مواجه می شد.

دکتر امیر دبیری‌مهر

امیر دبیری مهر متولد 1356 در تهران، دانش اموخته علوم سیاسی در مقطع دکتری است و از سال 1374 تا کنون در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و رسانه‌ای به پژوهش و تدریس مشغول است. وی تا کنون پژوهش‌ها، مقالات، سخنرانی‌ها و گفتگوهای مطبوعاتی و رادیویی - تلویزیونی متعددی انجام داده است که دسترسی به برخی از آنها از طریق درگاه اینترنتی اندیشکده خرد میسر شده است. ریاست انجمن اندیشه و قلم از جمله مسئولیت‌هایی است که این عضو پیوسته انجمن علوم سیاسی ایران هم اینک عهده‌دار آن است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 1 =

دکمه بازگشت به بالا