درس گفتارمصاحبه و گفتگو

گفتگو درباره چیستی فرهنگ عمومی

فرهنگ عمومی چیست ؟  چگونه شکل می گیرد و چگونه تغییر می کند؟ ایا می توان فرهنگ عمومی را در خدمت توسعه و پیشرفت قرار داد؟ نقش دولت ها در تغییرات فرهنگ عمومی چیست؟  پاسخ به این پرسشها را در گفتگوی یکساعته دکتر امیر دبیری مهر و دکتر فیروز رازنهان بیابید. این گفتگو در روزهای شنبه و دوشنبه از رادیو تهران پخش شده است . لینک بخش اول و دوم این گفتگو عبارت است از :

پی نوشت : موضوع: فرهنگ عمومی چیست؟ و برخی از رفتارها و باورهای درست و غلطی که پیرامون خودمون می بینیم ریشه در چه چیزی دارد؟📻رادیو تهران FM94📀گفتاورد🗓️تاریخ پخش: دوشنبه ۷ آذر🕛ساعت پخش: ۱۳:۳۰ ظهر 👨‍💼میهمان برنامه: اقای دکتر فیروز راز نهان استاد دانشگاه🎙️سردبیر و کارشناس مجری: دکتر امیر دبیری مهر 🎶تهیه کننده: ساناز باقری 📞هماهنگی: غزاله عمیدی
راههای ارتباطی📞۰۲۱۲۲۶۵۲۴۶۵📞۰۲۱۲۲۶۵۲۴۶۶📱۰۹۱۰ ۹۷۸ ۹۳۴۳
@goftavard_radio_tehran
#جام_جم #رادیو #رادیو_تهران #گفتاورد

دکتر امیر دبیری‌مهر

امیر دبیری مهر متولد 1356 در تهران، دانش اموخته علوم سیاسی در مقطع دکتری است و از سال 1374 تا کنون در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و رسانه‌ای به پژوهش و تدریس مشغول است. وی تا کنون پژوهش‌ها، مقالات، سخنرانی‌ها و گفتگوهای مطبوعاتی و رادیویی - تلویزیونی متعددی انجام داده است که دسترسی به برخی از آنها از طریق درگاه اینترنتی اندیشکده خرد میسر شده است. ریاست انجمن اندیشه و قلم از جمله مسئولیت‌هایی است که این عضو پیوسته انجمن علوم سیاسی ایران هم اینک عهده‌دار آن است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 5 =

دکمه بازگشت به بالا