یادداشت‌ها و مقالات شخصی

چند نکته : چرا بیلبوردهای شهری خالی است؟

۱- از شهرداری تهران و شورای شهر تهران درخواست می کنم درباره علت خالی شدن هزاران بیلبورد تبلیغاتی در شهر تهران از آگهی های تجاری گزارشی به مردم و شهروندان عزیز ارایه فرمایند. زمانی برای رزرو هر کدام از این بیلبوردها با مبلغ گزاف و هنگفت باید چند ماه منتظر می ماندیم. اما چند ماهی است خبری نیست . امیدوارم شفاف سازی لازم صورت پذیرد….

 

۲- اصلاح طلب و اصولگرایی که بخاطر ملاحظات و مصالح حزبی و باندی و جناحی و در نهایت منافع خودش ؛ دولت حاکم و مدیران را نقد نکند و صدای درد و رنج مردم نباشد بی شرف است …بی تعارف و بی پرده … متاسفانه از این جماعت بویژه در رسانه ها کم نداریم..این عینک جناحی اندیشی عین خیانت است.

دکتر امیر دبیری‌مهر

امیر دبیری مهر متولد 1356 در تهران، دانش اموخته علوم سیاسی در مقطع دکتری است و از سال 1374 تا کنون در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و رسانه‌ای به پژوهش و تدریس مشغول است. وی تا کنون پژوهش‌ها، مقالات، سخنرانی‌ها و گفتگوهای مطبوعاتی و رادیویی - تلویزیونی متعددی انجام داده است که دسترسی به برخی از آنها از طریق درگاه اینترنتی اندیشکده خرد میسر شده است. ریاست انجمن اندیشه و قلم از جمله مسئولیت‌هایی است که این عضو پیوسته انجمن علوم سیاسی ایران هم اینک عهده‌دار آن است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − سه =

دکمه بازگشت به بالا