یادداشت‌ها و مقالات شخصی

سطح مجاز انتشار تفکر جلیلی و همکاران او یک ماهنامه است نه رسانه ملی

برکناری معاون سیاسی صداوسیما ربطی به این تحلیل‌های ارایه شده و فلان مصاحبه و بهمان گفتگو ندارد . عملکرد خدابخشی از ابتدا اسباب نارضایتی وسیع در بدنه نیروهای خبری سازمان ایجاد کرد سپس آن نارضایتی به کاهش اثربخشی رسانه منجر شد و با نتیجه انتخابات ‌‌و کاهش مشارکت مردم و پیروزی پایداری ها ‏حداقل مجازات او برکناری بود. البته تفکر وحید جلیلی با وجود شکست خوردن قطعی همچنان حاکم است و رسانه را در بدترین وضعیت خود در سال‌های اخیر قرار داده که نمونه آن مجریان بد دهان ‌و بی سواد و برنامه‌های مبتذل است که تحت پوشش انقلابی گری ارایه می شود.
‏سطح مجاز انتشار تفکر جلیلی و همکاران او یک ماهنامه است نه رسانه ملی و میدان دادن به این جماعت خطایی راهبردی با هزینه زیاد بود. پیمان جبلی تا دیر نشده باید پیچ تنظیم گری خود را به نفع بدنه کاربلد و ریشه دار رسانه بچرخاند و سهم سعید جلیلی بعنوان پدرخوانده را در جای دیگری بدهد

دکتر امیر دبیری‌مهر

امیر دبیری مهر متولد 1356 در تهران، دانش اموخته علوم سیاسی در مقطع دکتری است و از سال 1374 تا کنون در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و رسانه‌ای به پژوهش و تدریس مشغول است. وی تا کنون پژوهش‌ها، مقالات، سخنرانی‌ها و گفتگوهای مطبوعاتی و رادیویی - تلویزیونی متعددی انجام داده است که دسترسی به برخی از آنها از طریق درگاه اینترنتی اندیشکده خرد میسر شده است. ریاست انجمن اندیشه و قلم از جمله مسئولیت‌هایی است که این عضو پیوسته انجمن علوم سیاسی ایران هم اینک عهده‌دار آن است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 1 =

دکمه بازگشت به بالا