یادداشت‌ها و مقالات شخصی

دعوت به همکاری با انجمن علوم سیاسی ایران و انجمن اندیشه و قلم

از علاقمندان به فعالیتهای علمی و اجتماعی برای همکاری با کمیته دانشجویی انجمن علوم سیاسی ایران و گروههای علوم سیاسی و  روابط بین الملل انجمن اندیشه و قلم دعوت بعمل می اید.

این همکاری شامل برگزاری نشست های علمی درباره موضوعات مرتبط با علوم سیاسی و روابط بین الملل ، بررسی و معرفی و نقد کتاب ، تجلیل و گفتگو با استادان و پیشکوستان علوم سیاسی و روابط بین الملل و برگزاری دوره ها و کارگاههای اموزشی و انجام پروژ های مطالعاتی و پژوهشی است . بدیهی است به دلیل ماهیت علمی و غیر دولتی بودن انجمن های مذکور این فعالیت ها غیر انتفاعی بوده اما در کارهایی که احتمالا اورده مالی برای انجمن داشته باشد حق الزحمه همکاریها پرداخت خواهد شد .

افراد علاقمند درخواست و رزومه خود را به ایمیل یا تلگرام بنده ارسال کنند واجدین شرایط بعد از بررسی لازم همکاری خود را در این گروههای علمی با اینجانب اغاز خواهند کرد.

دکتر امیر دبیری مهر

مدیرگروه علمی روابط بین الملل انجمن اندیشه و قلم

و مدیر کمیته دانشجویی انجمن علوم سیاسی ایران

دکتر امیر دبیری‌مهر

امیر دبیری مهر متولد 1356 در تهران، دانش اموخته علوم سیاسی در مقطع دکتری است و از سال 1374 تا کنون در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و رسانه‌ای به پژوهش و تدریس مشغول است. وی تا کنون پژوهش‌ها، مقالات، سخنرانی‌ها و گفتگوهای مطبوعاتی و رادیویی - تلویزیونی متعددی انجام داده است که دسترسی به برخی از آنها از طریق درگاه اینترنتی اندیشکده خرد میسر شده است. ریاست انجمن اندیشه و قلم از جمله مسئولیت‌هایی است که این عضو پیوسته انجمن علوم سیاسی ایران هم اینک عهده‌دار آن است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × یک =

دکمه بازگشت به بالا