اسلایدر / مهمترین مطالببرنامه رادیوییسخنرانی‌ها

برنامه های متفاوت و جسورانه در باره انقلاب در رادیو انقلاب

اگر در استانه چهل و سومین سالگرد انقلاب اسلامی دو پرسش زیر برای شما مهم و‌مطرح است می توانید از اول تا سی ام بهمن ماه امسال با من در رادیو انقلاب همراه باشید.

۱- در کنار دستاوردهای مردم ایران در چهار دهه گذشته، مهمترین موانع تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی چه بوده و چرا برخی از مردم از انقلاب و نظام اسلامی و برخی مسوولان دلزده شدند ؟ ریشه مشکل کجاست ؟ و چگونه می توان این تضادها را فهمید‌و تحلیل کرد؟ به این پرسش مهم هر روز در ساعت ۱۲:۳۰ دقیقه ظهر به مدت ۱۵ دقیقه در رادیو انقلاب پاسخ می دهم .

فایل چند برنامه نخست چله انقلاب را در لینک های زیر بشنوید.

 

۲- مطبوعات بویژه روزنامه های کیهان و اطلاعات و آیندگان در بهمن ۵۷ چه مواضع و اخباری را درباره تحولات ایران منعکس می کردند و در حاشیه ی این اخبار چه گفتنی هایی وجود دارد ؟ مهمترین افراد جریان ساز آن زمان چه کسانی بودند و در ذهن نخبگان انقلابی و مخالف انقلاب چه می گذشت ؟ به این پرسش در برنامه چاپ ۵۷ پاسخ می دهم که هر روز ساعت ۷:۴۵ تا ۸ صبح از رادیو انقلاب پخش می شود.رادیو انقلاب را روی موج اف ام ردیف ۹۵.۵ بشنوید .

فایل چند برنامه نخست چاپ ۵۷  را در لینک های زیر بشنوید.

 

اگر در این زمان‌ها فرصت شنیدن برنامه ها را نداشتید انها از طریق نشانی های زیر در فضای مجازی بشنوید ، اطلاعات مربوط به رادیو انقلاب در شبکه های اجتماعی به شرح زیر است : تارنما radioenghelab.ir تلگرام: @radioenghelab955 توییتر: @radioenghelab اینستاگرام: @radioenghelab95.۵ منتظر دریافت نظرات ‌نقدهای شما عزیزان هستم . از دوست هنرمند و شایسته ام دکتر وحید اسدی مدیر رادیو انقلاب که با سعه صدر از بنده برای حضور در این دو برنامه دعوت کردند سپاسگزارم @iranseda.ir @irib.bakhshizadeh @irib.radio @irib_organization #ایران #انقلاب۵۷ #انقلاب_اسلامی #رادیو #چله_انقلاب #بیانیه_گام_دوم_انقلاب #امام_خمینی #خامنه_ای #جمهوری_اسلامی #قطب_زاده #مهندس_بازرگان #طالقانی #پهلوی #محمدرضاشاه_پهلوی #ساواک #امریکا #روزنامه_آیندگان #روزنامه_کیهان #روزنامه_اطلاعات #مطبوعات @andishkadeye_kherad

دکتر امیر دبیری‌مهر

امیر دبیری مهر متولد 1356 در تهران، دانش اموخته علوم سیاسی در مقطع دکتری است و از سال 1374 تا کنون در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و رسانه‌ای به پژوهش و تدریس مشغول است. وی تا کنون پژوهش‌ها، مقالات، سخنرانی‌ها و گفتگوهای مطبوعاتی و رادیویی - تلویزیونی متعددی انجام داده است که دسترسی به برخی از آنها از طریق درگاه اینترنتی اندیشکده خرد میسر شده است. ریاست انجمن اندیشه و قلم از جمله مسئولیت‌هایی است که این عضو پیوسته انجمن علوم سیاسی ایران هم اینک عهده‌دار آن است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − یازده =

دکمه بازگشت به بالا