دوره های اموزشی و پژوهشیسخنرانی‌هاموسسه مطالعات و بررسی‌های سیاسی و رسانه‌ای اندیشه و قلم

حلقه کتابخوانی

دور اول حلقه کتابخوانی در شرکت فکور صنعت تهران یک ماه پیش تمام شد و دور دوم ان امروز آغاز شد. در این دوره درباره کتاب استیون هیز درباره نظریه اکت گفتگو می کنیم . کتابی که چارچوبی نظری برای مواجهه با رنج های زندگی ارایه می دهد به گونه ای که رنج ها پلی باشد برای زندگی سرمستانه و اصیل بر اساس ارزشها و حد و مرز تعریف کردن برای ذهن در مواجهه با واقعیات.
اینکه مجموعه فکور صنعت تهران در میان مجموعه های صنعتی و معدنی می درخشد بی دلیل نیست یکی از دلایل آن توجه این مجموعه به دستاوردهای علوم انسانی و علوم اجتماعی است.
از گروه توسعه مدیریت نشا که این فرصت توسعه فردی را فراهم کرده و شرکت فکور صنعت تهران که میزبان این کارگاههاست سپاسگزاری می کنم و از مدیران و مهندسین فرهیخته و موفق این شرکت بابت همراهی ممنون هستم.
عکس مربوط به دور اول حلقه کتابخوانی است

دکتر امیر دبیری‌مهر

امیر دبیری مهر متولد 1356 در تهران، دانش اموخته علوم سیاسی در مقطع دکتری است و از سال 1374 تا کنون در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و رسانه‌ای به پژوهش و تدریس مشغول است. وی تا کنون پژوهش‌ها، مقالات، سخنرانی‌ها و گفتگوهای مطبوعاتی و رادیویی - تلویزیونی متعددی انجام داده است که دسترسی به برخی از آنها از طریق درگاه اینترنتی اندیشکده خرد میسر شده است. ریاست انجمن اندیشه و قلم از جمله مسئولیت‌هایی است که این عضو پیوسته انجمن علوم سیاسی ایران هم اینک عهده‌دار آن است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 − 1 =

دکمه بازگشت به بالا